Çarşamba

26°C | 15°C
Perşembe

26°C | 14°C
Cuma

23°C | 15°C
İletişim Merkezi

Başkanın Özgeçmişi

Başkanın Özgeçmişi

     

     1985 Pınarhisar’da doğdu. İlköğrenimini Pınarhisar Mehmet Akif Ersoy ilkokulu’da, orta öğretimini ve lise öğretimini ise Lüleburgaz Anadolu  Lisesi’nde  tamamladı. Erciyes Üniversitesi’nin İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra eğitimine, Kırıkkale Üniversitesi ve Beykent Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde devam ederek Beykent Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu.

     2010-2012 yılları arasında Ankara büyükşehir belediyesi fen işleri daire başkanlığı Yol-Asfalt Şube Müdürlüğünde görev yaptı. 2012 yılında anılan kurumdaki  kamu görevinden kendi isteği ile ayrılarak,  kendini mesleki anlamda  daha da geliştirmek  amacıyla yurt içi ve yurt dışında çeşitli inşaat projelerinde yönetici pozisyonunda çalıştı. Sonrasında; kamusal alanda ve özel sektörde edindiği tecrübelerin ışığında “ Talay Mühendislik “ firmasını kurdu.

    İş hayatında, uzun yıllar Pınarhisar Belediyesi’nde görev yapmış olan anne ve babasından edindiği bilgi birikimi   de kendisine yol gösterici oldu. İş ve kültürel amaçlı olarak, dünyanın farklı kıtalarında bulunan pek çok ülkeye seyahat etti ve böylece 34 dünya ülkesini görerek kültür, yaşam, şehirleşme, ekonomi ve insan ilişkileri açısından inceleme fırsatını yakaladı.

    Ankara ve İstanbul’ da  sosyal ve kültürel faaliyetlerde bulunan Sivil Toplum Kuruluşları’nda görev aldı. Siyasete 2003 yılında Ak Parti Pınarhisar Gençlik Kolları’nda üye olarak başladı. Gençlik Kolları Başkanlığı Ve Ak Parti Pınarhisar Teşkilatı’nda bir çok kademede görev aldı. Son olarak yaklaşık 2 yıl boyunca Ak Parti Pınarhisar Teşkilatı İlçe Başkan Yardımcılığı görevini sürdürdü. Pınarhisar’da faaliyet göstermekte olan Dikilitaş Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkan yardımcılığı ve Pınarhisar Spor Kulübü Başkanlığı görevlerinde bulunmuştur.

    Pınarhisar’ın değişimi, dönüşümü ve gelişimi için 31 Mart 2019 Tarihinde gerçekleşen Mahalli İdareler Seçiminde  Ak Partiden seçimlere katılarak belediye başkanlığı görevine seçilmiştir.

Rota Dizayn