23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLANDI
![23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLANDI](/dosya/haber/730x411/gorselimg_850829152.jpeg)
İLÇEMİZDEKİ 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLAMALARI SAAT 9:00'DA ATATÜRK ANITINA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNÜN ÇELENK KOYMASI İLE BAŞLANDI.
İLÇEMİZDEKİ 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLAMALARI SAAT 9:00'DA ATATÜRK ANITINA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNÜN ÇELENK KOYMASI İLE BAŞLANDI. KUTLAMALARIN 2. BÖLÜMÜNE SAAT 10:00'DA FESTİVAL ALANINDA DEVAM EDİLDİ. FESTİVAL ALANINDAKİ TÖRENE İLÇE KAYMAKAMIMIZ , BELEDİYE BAŞKANIMIZ VE GARNİZON KOMUTANIMIZIN ÖĞRENCİLERİN VE HALKIN BAYRAMLARINI KUTLAMASI İLE BAŞLANDI. ÖĞRENCİLERİMİZİN OKUDUKLARI ŞİİRLER VE HAZIRLADIKLARI GÖSTARİLERİ SUNMALARININ ARDINDAN TÖREN SONA ERDİ