Gönül Soframız’da bu akşam 19 Evlerde Dere Mahalleli hemşehrilerimizle buluştuk
![Gönül Soframız’da bu akşam 19 Evlerde Dere Mahalleli hemşehrilerimizle buluştuk](/dosya/haber/730x411/-gonul-soframizda-bu-aksam-19-evlerde-dere-mahalleli-hemsehrilerimizle-bulustuk.jpg)
Gönül Soframız’da bu akşam 19 Evlerde Dere Mahalleli hemşehrilerimizle buluştuk.
Başkan Talay Yaptığı açıklamada ;
"Ramazan ayında geleneksel olarak düzenlediğimiz toplu iftar programları ve Ramazan etkinlikleri kapsamında birlikte oruçlarımızı açtığımız kıymetli vatandaşlarımıza Hayırlı Ramazanlar; sağlıklı, mutlu ve huzurlu akşamlar diledik" dedi