23 Nisan Kutlamaları
![23 Nisan Kutlamaları](/dosya/haber/730x411/gorselimg_1280342060.jpeg)
İlçemizdeki 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları
İlçemizdeki 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları Saat :09:20'da Atatürk anıtına çelenk konulması ile başlandı. Çelek töreni ardından 09:30'da kutlama programının gösteriler ve şiirler bölümüne geçildi. Gösterilerini ve Şiirlerini kusursuzca tamamlayan geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı , bu güzel gösterilerinden ötürü kutlar başarılarının devalarını dileriz..