ALO ÇÖP TAKSİ Mİ?

12 Mart 2021 10:57 Pınarhisar Belediyesi 1542

Fatih Belediyesi tarafından, Pınarhisar’a tahsis edilen ‘Çöp Taksi’ dolaşmaya başladı.

 
Bugüne kadar Pınarhisar’a çok sayıda hizmet ve projeyi kazandıran Pınarhisar Belediye Başkanı İhsan Talay'ın ilçe için özel girişimleri ve gayretleri devam ediyor. Başkan Talay son olarak, Fatih Belediye Başkanı Ergün Turan ile gerçekleştirdiği görüşmelerde, Pınarhisar Belediyesi'ne ‘Çöp Taksi’ hibesi aldı. Çöp Taksi, Pınarhisarlıların hizmeti için faaliyete geçti.

‘ÇÖP TAKSİ’ NEDİR? 
Çöp Taksi, gün boyu yapılan rutin çöp toplama işleminin dışında kalan çöpleri toplamak için oluşturulan bir projedir. Vatandaşlar Pınarhisar Belediyesi Whatsapp hattını arayarak çöp taksi hizmetinden yararlanabilir. Başkan Talay, bu proje hakkında şu ifadelerde bulundu; “Öncelikle Fatih Belediye Başkanı M. Ergun Turan'a bu hibelerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Çöp Taksi projesi memleketimiz genelinde bulunan fazla çöp sorununa yara bandı görevi görecektir. Bugüne kadar Pınarhisar’a bir çok hizmet yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. Her şey daha temiz bir Pınarhisar için".

T.C. Pınarhisar Belediye Başkanlığı

Kırklareli ili Pınarhisar Belediyesi'ne ait kurumsal web sitesi. Pınarhisar Belediyesi'nden güncel haberler, projelerimiz, hizmetlerimiz ve e-belediye işlemleri

Pınarhisar Belediyesi

Camiikebir Mah. Erol Olgaçlı Cad.No:24
39300 Pınarhisar / Kırklareli

Belediye Yazılımı: Rota Bilişim © Tüm Hakları Saklıdır.