Başkan Talay, Esnaf Kahvaltı Buluşması Düzenledi

20 Aralık 2019 12:21 Pınarhisar Belediyesi 989

Belediye Başkanı Sn. İhsan Talay'ın davetiyle düzenlenen "Esnaf Kahvaltı Buluşması" İlçemiz esnaflarının yoğun katılımıyla gerçekleşti.

Sn. Talay;
"Günün aydınlanmasıyla birlikte vatandaşlarımıza hizmet verebilmek için dükkanlarını açan, İlçemizin can damarı "Kıymetli Esnaflarımız" ile sabah kahvaltısında Ali Özer Parkı'mızda bir araya geldik.

Yaptığımız çalışmalar, yapacağımız proje ve düzenlemeler hakkında, esnafımıza bilgi verdik. Yorumlarını ve talepleri dinledik, değerlendirdik. 

Göreve başladığımız ilk günden beri "El ele hep birlikte, daha müreffeh bir Pınarhisar için." düsturuyla hareket ettik. Ve yine inşaallah, bu gönül birlikteliği ile İlçemizi hak ettiği noktaya hep birlikte taşıyacağız.

Evet! Bugün burada, çaylar sıcak ancak Gönüller daha sıcaktı. Katılan tüm esnafımıza şükranlarımı sunarım. İnanıyorum ki hep birlikte daha güzel bir Pınarhisar hepimizi bekliyor.

Her şey gönlü güzel insanlar şehri Pınarhisar için!" ifadeleri kullandı.

  • Etiketler
T.C. Pınarhisar Belediye Başkanlığı

Kırklareli ili Pınarhisar Belediyesi'ne ait kurumsal web sitesi. Pınarhisar Belediyesi'nden güncel haberler, projelerimiz, hizmetlerimiz ve e-belediye işlemleri

Pınarhisar Belediyesi

Camiikebir Mah. Erol Olgaçlı Cad.No:24
39300 Pınarhisar / Kırklareli

Belediye Yazılımı: Rota Bilişim © Tüm Hakları Saklıdır.