Başkan Talay #Gönül Belediyeciliği Trakya Buluşması için ilçemize gelen Tekirdağ #Süleymanpaşa Belediye Başkanımız Cüneyt Yüksel ile birlikte esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret edip hasbihal etti
![Başkan Talay #Gönül Belediyeciliği Trakya Buluşması için ilçemize gelen Tekirdağ #Süleymanpaşa Belediye Başkanımız Cüneyt Yüksel ile birlikte esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret edip hasbihal etti](/dosya/haber/730x411/baskan-talay-gonul-belediyeciligi-trakya-bulusmasi-icin-ilcemize-gelen-tekirdag-suleymanpasa-belediye-baskanimiz-cuneyt-yuksel-ile-birlikte-esnaf-ve-vatandaslarimizi-ziyaret-edip-hasbihal-etti.jpg)
Başkan Talay #Gönül Belediyeciliği Trakya Buluşması için ilçemize gelen Tekirdağ #Süleymanpaşa Belediye Başkanımız Cüneyt Yüksel ile birlikte esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret edip hasbihal etti.
Ardından İlçemiz içerisinde gerçekleştirdiğimiz ve yapımı devam eden çalışmalarımızı inceleyerek görüş alışverişinde bulundular.