Başkan Talay Kirklareli İl Gençlik Kollari Başkan Enes Aydın Gün'ün daveti üzerine ÜniAk ve Kırklareli Gençlik Kolları ile Kırklareli Gençlik Merkezimizde bir araya geldi
![Başkan Talay Kirklareli İl Gençlik Kollari Başkan Enes Aydın Gün'ün daveti üzerine ÜniAk ve Kırklareli Gençlik Kolları ile Kırklareli Gençlik Merkezimizde bir araya geldi](/dosya/haber/730x411/baskan-talay-kirklareli-il-genclik-kollari-baskan-enes-aydin-gunun-daveti-uzerine-uniak-ve-kirklareli-genclik-kollari-ile-kirklareli-genclik-merkezimizde-bir-araya-geldi.jpg)
Başkan Talay Kirklareli İl Gençlik Kollari Başkan Enes Aydın Gün'ün daveti üzerine ÜniAk ve Kırklareli Gençlik Kolları ile Kırklareli Gençlik Merkezimizde bir araya geldi.
Talay yaptığı açıklamada ;
"Kıymetli Gençlerimiz ile beraber 2023 hedeflerimiz hakkında sohbet edip görüş ve önerilerini dinledik.
Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan Cumhuriyetimizin tarihi boyunca yapılan yatırımları katlayarak hayata geçiriyorsa; her hedefimize başarıyla ulaşıyorsak genç ve dinamik kadrolarımız sayesinde.
Bu toprakların vatan yapılışında; diriliş, kurtuluş ve kuruluşumuzda gençlerin imzası var. Allah'ın izni ile geleceğin inşasında da şuanki gençlerimizin imzası olacak.
Gençsin Önde yürü İnandığın Yolda Yürü"dedi.