Başkan Talay Mutarlar ile Yemekte buluştu.
![Başkan Talay Mutarlar ile Yemekte buluştu.](/dosya/haber/730x411/baskan-talay-mutarlar-ile-yemekte-bulustu.jpg)
"19 Ekim #Muhtarlar Günü’ dolayısıyla Düzenlediğimiz yemekte İlçemize, Beldemize ve #Köylerimize hizmet veren muhtarlarımız ile bir araya geldik.
İlçe Kaymakamımız Sn. #Mehmet Kılıç ile birlikte Muhtarlarımızın tek tek günlerini kutlayarak, “#Demokrasinin temel taşlarını oluşturan ve #kent yönetiminin önemli paydaşlarından olan muhtarlarımıza emeklerinden dolayı #teşekkür ettik.