Başkan Talay Pınarhisar Devlet Hastanemiz, Toplum Sağlığı Merkezimiz, ve Aile Sağlığı Merkezimizde görev yapan doktorlarımız ile bir araya geldi.
![Başkan Talay Pınarhisar Devlet Hastanemiz, Toplum Sağlığı Merkezimiz, ve Aile Sağlığı Merkezimizde görev yapan doktorlarımız ile bir araya geldi.](/dosya/haber/730x411/baskan-talay-pinarhisar-devlet-hastanemiz-toplum-sagligi-merkezimiz-ve-aile-sagligi-merkezimizde-gorev-yapan-doktorlarimiz-ile-bir-araya-geldi.jpg)
Başkan Talay Kutsal, saygın ve onurlu doktorluk mesleğini büyük özveriyle yerine getiren Pınarhisar Devlet Hastanemiz, Toplum Sağlığı Merkezimiz, ve Aile Sağlığı Merkezimizde görev yapan doktorlarımız ile bir araya geldi.
Talay;
''Değerli Doktorlarımızın 14 Mart Tıp Bayramlarını tebrik ettik.
Bu vesileyle İnsanı yaşatmak ve iyileştirmek için canla başla mücadele veren tüm hekimlerimizin ve sağlık personelimizin Tıp Bayramı’nı kutluyorum''dedi