Başkan Talay Tekvandocularla bir araya geldi
![Başkan Talay Tekvandocularla bir araya geldi](/dosya/haber/730x411/baskan-talay-tekvandocularla-bir-araya-geldi.jpg)
Başkan Talay Tekvandocularla bir araya geldi.
Talay yaptığı açıklamada;
"![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
Şampiyonlarla Beraberiz.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
![????️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta8/1/16/1f396.png)
Pınarhisarspor Kulüp Başkanımız Tayfun Uysal İlçe Başkanımız Hicret Şamil Karasu ile birlikte #Edirne Enez'de düzenlenen #Bölgesel Tekvando Müsabakalarında 18 Madalya ve 1 Kupa ile İlçemizi Başarıyla Temsil eden #Pınarhisar Spor Kulübü Tekvando Takımımızı ve Kıymetli Aileleri ile bir araya geldik.
Pınarhisarı'mızı başarıyla temsil eden #Sporcularımızı, #Hocalarımızı ve #Kıymetli Ailelerini tebrik eder başarılarının devamını dilerim.