Başkan Talay'ın 8 Kasım Kurtuluş Bayramı mesajı

11 Kasım 2021 13:12 Pınarhisar Belediyesi 325

Başkan Talay'ın 8 Kasım Kurtuluş Bayramı mesajı.
"????????Pınarhisar'ımızın düşman işgalinden kurtuluşunun 99’uncu yıl dönümünü kutlu olsun.
#Pınarhisar halkının bundan tam 99 yıl önce, vatanımızın her karış toprağında olduğu gibi düşman işgaline karşı dimdik durarak vatanımızı savunduğunu, kimsenin esaretine boyun eğmedi eğmeyecegini tüm dünyaya gösterdi.
????????“Büyük fedakarlıklar göstererek, bu vatan# uğruna gözünü kırpmadan mücadele eden; kadın, erkek, genç, yaşlı demeden mevzilerde yüreğiyle çarpışan tüm kahramanlarımız, milletimizin gönlünde ilelebet yaşayacaktır.
Bu topraklarda doğup büyüyen, bu topraklarda ekmeğini kazanan herkes için #Pınarhisar vazgeçilmezdir.
???????? Bizlere emanet edilen bu güzel ilçenin daha da ileri gidebilmesi için var gücümüzle çalışmaya ve Pınarhisar’ımıza değer katmaya devam edeceğiz.
#Bizler şerefli, onurlu bir ülkenin evlatlarıyız.
Onun içindir ki #Türk Milleti’nin içindeki bağımsızlık ateşi ilelebet devam edecek, hiç kimse buna göz dikmeye bile cesaret edemeyecektir.
????????Kahraman ecdadımızın bize bıraktığı bu kutsal emaneti korumak ve geliştirmek için elimizden gelen her şeyi yapacağımızdan hiç kimsenin kuşkusu olmasın.
????????Ülkemizin güçlü ve büyük bir ülke olması için her şeyini ortaya koyan, bağımsızlık mücadelemizin Önderi #Gazi #Mustafa Kemal Atatürk’ü, Anadolu’yu karış karış dolaşarak bağımsızlık mücadelemizi yöneten komutanlarımızı, #Mehmetçiklerimizi, Kahraman Gazilerimizi, vatanın ve milletin özgürlüğü uğruna canlarını feda etmekten çekinmemiş aziz şehitlerimizi, minnet, şükran, saygı ve rahmetle anıyorum.
???????? Bu yıl 99.’sını kutladığımız Kurtuluş Bayramımız hepimize kutlu olsun"
İhsan TALAY
Pınarhisar Belediye Başkanı
  • Etiketler
T.C. Pınarhisar Belediye Başkanlığı

Kırklareli ili Pınarhisar Belediyesi'ne ait kurumsal web sitesi. Pınarhisar Belediyesi'nden güncel haberler, projelerimiz, hizmetlerimiz ve e-belediye işlemleri

Pınarhisar Belediyesi

Camiikebir Mah. Erol Olgaçlı Cad.No:24
39300 Pınarhisar / Kırklareli

Belediye Yazılımı: Rota Bilişim © Tüm Hakları Saklıdır.