Başkan Talay'ın Yeni Yıl mesajı

31 Aralık 2022 10:26 Pınarhisar Belediyesi 254

Kıymetli Hemşehrilerim,

Pınarhisar’ımız , Kırklareli'miz Ülkemiz ve milletimiz bakımından çok önemli gelişmelerin yaşandığı 2022 yılını geride bırakıyor, yeni ümitler ve heyecanlar eşliğinde 2023 yılına giriyoruz.

Yeni bir yıl, yeni bir başlangıç, yeni umutlar demektir. Her yeni yıl, canlanan umutların, özlemlerin, beklentilerin, mutlu yarınların habercisidir.

Yeni yılda, huzura ve mutluluğa olan umudumuzu tazeleyerek, birlik beraberlik ve kardeşlik duyguları içinde Pınarhisar’ra, Kırklareli'ye, tüm hemşehrilerimize; dolayısıyla güçlü Türkiye’mizin geleceğine hep birlikte hizmet edeceğiz.

2023 yılında, şehrimizin refahına, halkımızın mutluluğuna olumlu katkı sağlayacak yepyeni hizmetler üretmek öncelikli hedefimiz olmaya devam edecek.

Bu uğurda atılan her türlü adım, dökülen her bir alın teri, dün olduğu gibi yarında bizim en kıymetli değerimiz olacaktır.

Göreve geldiğimiz günden bu yana, halkımızın talep ve önceliklerini dikkate alan hizmet anlayışımız ile birlik ve beraberlikten uzaklaşmadan, Pınarhisar’ımız için 7/24 saat esaslı canla başla çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz.

Kıymetli Hemşehrilerim,

2022’i geride bırakırken 2023’ye zinde ve yeni projelerin, atılımların heyecanı içinde giriyoruz.

Bu duygularla bir kez daha 2023 yılının ülkemiz, milletimiz, hemşehrilerimiz ve tüm insanlık için barış, huzur, sağlık, güvenlik ve refah içinde geçmesini temenni ediyorum.

  • Etiketler
T.C. Pınarhisar Belediye Başkanlığı

Kırklareli ili Pınarhisar Belediyesi'ne ait kurumsal web sitesi. Pınarhisar Belediyesi'nden güncel haberler, projelerimiz, hizmetlerimiz ve e-belediye işlemleri

Pınarhisar Belediyesi

Camiikebir Mah. Erol Olgaçlı Cad.No:24
39300 Pınarhisar / Kırklareli

Belediye Yazılımı: Rota Bilişim © Tüm Hakları Saklıdır.