Belediye Başkanımıza Ziyaret
![Belediye Başkanımıza Ziyaret](/dosya/haber/730x411/gorselimg_480595484.jpeg)
CUMHURİYET HALK PARTİSİ KIRKLARELİ İL BAŞKANI SAYIN ÜNAL BAŞKUR , CUMHURİYET HALK PARTİSİ KIRKLARELİ MİLLETVEKİLİ SAYIN VECDİ GÜNDOĞDU VE EŞİ SAYIN SEVİM GÜNDOĞDU , CUMHURİYET HALK PARTİSİ PINARHİSAR İLÇE BAŞKANI SAYIN VOLKAN ERTAN , KAYNARCA BELEDİYE BAŞKANI SAYIN SERDAR TÜRKER , CUMHURİYET HALK PARTİSİ KIRKLARELİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ CÜNEYT DEMİR VE ZORTUL MEDYA GURUBU SAHİBİ MURAT ZORTUL BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN MUSTAFA CİNGÖZ'Ü MAKAMINDA ZİYARET ETTİLER.