Belediyemiz Ödülünü Hizmet Binamızdaki Programla Kutladı
![Belediyemiz Ödülünü Hizmet Binamızdaki Programla Kutladı](/dosya/haber/730x411/gorselimg_1245870244.jpeg)
Marmara Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen ALTIN KARINCA belediyecilik ödüllerinde Çok Amaçlı Kapalı Pazar Yeri projesi ile ALTIN KARINCA ödülü alan Belediyemiz; Ödülünü Belediye Hizmet Binasında düzenlenen programla kutladı. Belediye Başkanımız Mustafa CİNGÖZ : Bunun tek başına başarılan bir şey olmadığını söyledi ve tüm personele teşekkürlerini ileterek personelini tek tek kutladı. Çalışanlarımız ve Ekibimizle yeni projeler ile ödüllere devam mesajı verdi.