Bölgemizde etkisini sürdüren #Kuvvetli Rüzgardan Dolayı meydana gelen, başta ağaç yıkılması, çatı uçmaları vb. Olayları ekiplerimiz ile anında müdahale ediyoruz
![Bölgemizde etkisini sürdüren #Kuvvetli Rüzgardan Dolayı meydana gelen, başta ağaç yıkılması, çatı uçmaları vb. Olayları ekiplerimiz ile anında müdahale ediyoruz](/dosya/haber/730x411/bolgemizde-etkisini-surduren-kuvvetli-ruzgardan-dolayi-meydana-gelen-basta-agac-yikilmasi-cati-ucmalari-vb-olaylari-ekiplerimiz-ile-aninda-mudahale-ediyoruz.jpg)
Bölgemizde etkisini sürdüren #Kuvvetli Rüzgardan Dolayı meydana gelen, başta ağaç yıkılması, çatı uçmaları vb. Olayları ekiplerimiz ile anında müdahale ediyoruz.
Tarihi Koloğlu okulumuzun giriş burçları maalesef yıkılmıştır.
Geçmiş olsun.
Herhangi bir olumsuzluk esnasında
#WhatsApp İhbar Hattımız: 0544 615 39 00