Bugünkü Gönül Soframızı Poyralı Köyümüzde kurduk
![Bugünkü Gönül Soframızı Poyralı Köyümüzde kurduk](/dosya/haber/730x411/bugunku-gonul-soframizi-poyrali-koyumuzde-kurduk.jpg)
Bugünkü Gönül Soframızı Poyralı Köyümüzde kurduk.
Başkan Talay Yaptığı açıklamada ;
"Poyralı Köyümüzde Amcam Merhum Ahmet Talay'ın hayrı için Oğulları Barış ve Onur Talay kardeşler ile birlikte düzenlediğimiz iftar programımızda; Onbir Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif’i ne kadar özlediğimizi, iftar soframızdan taşan bereket, muhabbet ve Ramazan sevinciyle bir kez daha yaşadık"dedi