Çevre Yolumuza Sinyalizasyon Çalışmaları Hayırlı Olsun

10 Haziran 2022 09:19 Pınarhisar Belediyesi 247

Çevre Yolumuza Sinyalizasyon Çalışmaları Hayırlı Olsun????

Başkan Talay Yaptığı açıklamada;

"#Kıymetli hemşehrilerim yaklaşık bir buçuk ay önce açılışını gerçekleştirdiğimiz Pınarhisar Çevre Yolumuzda sürücü hatalarından kaynaklı bir takım kazalar meydana geldi ve bir kaza sonucu Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Müdürümüz İbrahim Dalkılıç'ı kaybetmiştik.

Biz Pınarhisar Belediyesi olarak Pınarhisar'lı hemşehrilerimiz hizmetine açılmadan önce Çevre Yolumuzda Sinyalizasyon çalışmaları yapılması hakkında 15/12/2021 tarihlerinde Karayolları Bölge Müdürlüğü'müzden #talepte bulunmuştuk.

Bu talep doğrultusunda #Karayolları Bölge Müdürlüğü tarafından yoğun taleplerimiz üzerine hemfikir kaldık.

#Değerli Hemşehrilerimiz kısa süre zarfında Pınarhisar Çevre Yolumuzda yapılacak Sinyalizasyon çalışmalarımızın Pınarhisar’ımıza #Hayırlı olsun diliyor, Sinyalizasyon çalışmaları bitene kadar kıymetli hemşehrilerimden geçiş kurallarına uymalarını rica ediyorum.

#Karayolları Bölge Müdürlüğümüze, Karayolları Genel Müdürlüğümüze ve #Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sn.Adil Karaismailoğlu'na Pınarhisar Çevreyolumuza ve Pınarhisar’ımıza göstermiş oldugu hassasiyet ve özverili çalışmalarından dolayı #teşekkür ediyorum"dedi.

  • Etiketler
T.C. Pınarhisar Belediye Başkanlığı

Kırklareli ili Pınarhisar Belediyesi'ne ait kurumsal web sitesi. Pınarhisar Belediyesi'nden güncel haberler, projelerimiz, hizmetlerimiz ve e-belediye işlemleri

Pınarhisar Belediyesi

Camiikebir Mah. Erol Olgaçlı Cad.No:24
39300 Pınarhisar / Kırklareli

Belediye Yazılımı: Rota Bilişim © Tüm Hakları Saklıdır.