HİSARIN SULTANLARINA BAŞARILAR

11 Haziran 2021 17:13 Pınarhisar Belediyesi 552

Pınarhisar Belediye Başkanı İhsan Talay, Hisarın Sultanları ile motivasyon yemeğinde bir araya gelerek, Sultanlara 2. Lig yolunda başarılar diledi.

Başkan Talay, Pınarhisar Spor Kulübü Başkanı Tayfun Uysal, Teknik direktörümüz Şaban Küreş, Yönetim Kurulu Üyeleri,  Hisarın Sultanları ve aileleri ile 2. Lig müsabakaları öncesi moral motivasyon yemeğinde buluşarak, Hisarın Sultanları ile sohbet ederek, onları 2. Lig yolunda cesaretlendirdi.


“HAYDİ HEP BİRLİKTE 2. LİG’E”
“Bu akşam gördüm ki Sultanlarımız 2. ligi çok istiyorlar” diyerek sözlerine başlayan Başkan Talay, sporcu gençleri hırslı görmenin kendisini ziyadesiyle mutlu ettiğini de ifade etti. Talay, sözlerine “Hisarın Sultanları’nın sonuna kadar destekçisi olacağız” diyerek devam etti.
Başkan Talay, Sultanların ailelerine de seslenerek “Değerli anne babalar özellikle gençlerimizin arkasında durduğunuz için sizlere teşekkür ediyorum” diyerek hepsine saygı ve sevgilerini iletti.
2. Lig yolunda sporcuları motive eden Talay, “Haydi hep birlikte 2. Lig’e diyerek Hisarın Sultanları’nı da onurlandırmayı unutmadı.


İLK MAÇLARINDA GALİP GELDİLER
Motivasyon yemeğinin ardından sıkı antremanlarla müsabakalara hazırlanan Sultanlar, şampiyonluk yolundaki ilk maçlarında galip gelerek, çıktıkları bu mücadelede avantajı kendi hanelerine yazdırmayı başardılar.

T.C. Pınarhisar Belediye Başkanlığı

Kırklareli ili Pınarhisar Belediyesi'ne ait kurumsal web sitesi. Pınarhisar Belediyesi'nden güncel haberler, projelerimiz, hizmetlerimiz ve e-belediye işlemleri

Pınarhisar Belediyesi

Camiikebir Mah. Erol Olgaçlı Cad.No:24
39300 Pınarhisar / Kırklareli

Belediye Yazılımı: Rota Bilişim © Tüm Hakları Saklıdır.