WİFİ HİZMETİ

İLÇEMİZ SINIRLARI İÇİNDEKİ

19EVLER PARKI,SEVGİ PARKI, TERASPARK VE SAMİ SEÇKİN PARKI ' IN DA

ÜCRETSİZ WİFİ HİZMETİ DEVREYE GİRMİŞTİR.

5651 sayılı "İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun" 23 Mayıs 2007 tarihinde 26530 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir. 5651 Sayılı Kanun internet ortamında yapılan yayınların sistematik bir düzen ve kontrol altına alınması ve aynı zamanda yapılan bu yayınlar yoluyla işlenen suçlar ile mücadele edilmesi hakkındaki kanundur.

    Bu kanuna istinaden parklarımızdaki internet hizmetinden yaralanabilmek için siteme 1 kez kayıt olmak gerekmektedir. Kayıt işleminin ardından cep telefonunuza gelen şifre ile internete bağlanma işlemi gerçekleşmektedir. Gelen şifre ile sisteme bağlanılırsa  üçgün süre ile şifre istemeden internet kullanmaya devam edilebilmekte. Bu süreden sonra şifremi unuttum menüsünden şifremi yenile butonu yardımı ile şifre talebinde bulunabilirsiniz cep telefonunuza gelen şifreyi giriş sayfasındaki giriş sayfasına git butonuna basarak sms ile gelen 6 rakamlı şifreyi kullanarak siteme tekrar dahil olabilirsiniz.

SİSTEME İLKEZ KAYIT OLACAKLAR İÇİN YAPILMASI GEREKENLER:

CEP TELEFONUNUZUN  WİFİ AĞINDAN BULUNDUĞUNUZ PARKIN ADINI SEÇİYORSUNUZ. AĞA KATIL DEDİKTEN SONRA ONLİNE KAYIT FORMUNDAKİ İSTENİLEN BİLGİLERİ DOLDURU P ONAYLIYORSUNUZ VE CEP TELEFONUNUZA GELEN SMS ŞİFRESİNİ GİRİŞ YAP BUTONUNA BASARAK ÇIKAN MENÜYE GİRDİKTEN SONRA GİRİŞ YAP SEÇENEĞİ İLE SİSTEME DAHİL OLUYORSUNUZ. (RESİM1)

 

SİSTEME DAHA ÖNCE KAYIT OLUPTA ŞİFRE YENİLEMEK İSTEYENLER İÇİN

YAPILMASI GEREKENLER:

WİFİ AĞINDA BULUNDUĞUNUZ PARKIN ADI İLE YAYIN YAPAN AĞI SEÇİP GELEN MENÜDEN ŞİFREMİ UNUTTUM MENÜSÜNÜ SEÇİP ŞİFRE YENİLEME İŞLEMİNİ YAPIYORSUNUZ. ŞİFREMİ UNUTTUM MENÜSÜNDE T.C. KİMLİK NOSUNU VE TELEFONUNUZUN NUMARASINI BAŞINA 0 KOYARAKTAN YAZIYORSUNUZ. BU İŞLEMİN ARDINDAN ŞİFREMİ YENİLEBÖLÜMÜNE BİRKEZ BASIYORSUNUZ. BUNUN ARDINDAN KARKINIZA TEBRİKLER ŞİFRE SIFIRLAMA İŞLEMİNİZ SMS İLE GÖNDERİLMİŞTİR MENÜSÜ KARŞINIZA ÇIKIYOR. BUNDAN SONRA YAPMANIZ GEREKEN TEKŞEY GİRİŞ SAYFASINA GİT BUTONUNA BASMAK VE ARDINDAN GELEN MENÜYE T.C.  KİMLİK NUMARANIZI VE CEP TELEFONUNUZA GELEN 6 BASANAKLI RAKAMI GİRMEK VE GİRİŞ BUTONUNA BASMAK. GİRİŞ BUTONUNA BASTIĞINIZ ANDAN İTİBAREN BELEDİYEMİZİN VEB SAYSASINI GÖRDÜĞÜNÜZ ANDA İNTERNETE BAĞLANMA İŞLEMİNİZ GERÇEKLEŞMİŞ DEMEKTİR.(RESİM2)

T.C. Pınarhisar Belediye Başkanlığı

Kırklareli ili Pınarhisar Belediyesi'ne ait kurumsal web sitesi. Pınarhisar Belediyesi'nden güncel haberler, projelerimiz, hizmetlerimiz ve e-belediye işlemleri

Pınarhisar Belediyesi

Camiikebir Mah. Erol Olgaçlı Cad.No:24
39300 Pınarhisar / Kırklareli

Belediye Yazılımı: Rota Bilişim © Tüm Hakları Saklıdır.