İstanbul Bağcılar İlk Beldiye Başkanımız 23. 24. 25. ve 26 dönem İstanbul Milletvekilimiz Kıymetli Büyüğümüz Sn. Feyzullah Kıyıklı ve Bağcılar İlçe Başkanımız Rüstem Tüysüz'ü Belediyemizde misafir ettik
![İstanbul Bağcılar İlk Beldiye Başkanımız 23. 24. 25. ve 26 dönem İstanbul Milletvekilimiz Kıymetli Büyüğümüz Sn. Feyzullah Kıyıklı ve Bağcılar İlçe Başkanımız Rüstem Tüysüz'ü Belediyemizde misafir ettik](/dosya/haber/730x411/istanbul-bagcilar-ilk-beldiye-baskanimiz-23-24-25-ve-26-donem-istanbul-milletvekilimiz-kiymetli-buyugumuz-sn-feyzullah-kiyikli-ve-bagcilar-ilce-baskanimiz-rustem-tuysuzu-belediyemizde-misafir-ettik.jpg)
İstanbul Bağcılar İlk Beldiye Başkanımız 23. 24. 25. ve 26 dönem İstanbul Milletvekilimiz Kıymetli Büyüğümüz Sn. Feyzullah Kıyıklı ve Bağcılar İlçe Başkanımız Rüstem Tüysüz'ü Belediyemizde misafir ettik.
Başkan Talay;
"Değerli Büyüğüm ve Kıymetli Başkanımıza ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim"dedi