İTFAİYE MERKEZİNDE SONA DOĞRU

11 Haziran 2021 16:29 Pınarhisar Belediyesi 516

Yeni İtfaiye Merkezi ve Belediye Fen İşleri Yerleşkesi’nin yapımı hızla devam ediyor.

Pınarhisar Belediyesi, Yeni İtfaiye Merkezi ve Belediye Fen İşleri Yerleşkesi’nin yapımında hızla yol kat ediyor. Kısa süre önce temeli atılan yerleşkenin, 2021 sonuna kadar Pınarhisarlarla buluşması planlanıyor.

HER TÜRLÜ AFETE HIZLI MÜDAHALE

Yapımı devam eden yerleşke ile ilgili “Göreve gelmeden önce söz vermiştik, Allah’ın izni ile sözümüzü yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz” ifadelerde bulunan İhsan Talay, “İtfaiye Merkezi ve Fen İşleri Yerleşkesi ilçemize hayırlı olsun” diyerek yerleşkenin kısa sürede tamamlanacağı müjdesini paylaştı. Başkan Talay, vatandaşın sorunlarına ve taleplerine en kısa sürede yanıt vermek ve her türlü afete hızlı müdahale edebilmek için ilçenin bir İtfaiye Binası ve Fen İşleri Yerleşkesi’ne ihtiyacı olduğunu ifade ederken, “Yaptığımız çalışmalar sonucunda İtfaiye Teşkilatımızın ve Fen işleri ekiplerimizin araçlarını ve son teknoloji ile donatılan müdahale sistemlerimizi yenileyerek ilçemize en iyi hizmeti vermeye çalışacağız” dedi.

İçerisinde fen İşleri yönetim ve itfaiye merkez binası, araç bakım merkezi binası, atölye binası, elektrik-su-park-bahçe binası, açık ve kapalı fen işleri depoları, 24 adet araç otoparkı ve güvenlik binası bulunacak yerleşke toplamda 9600 metrekare alana inşa edilerek, 2021 yılı içerisinde Pınarhisarlılar için hizmete başlayacak.

T.C. Pınarhisar Belediye Başkanlığı

Kırklareli ili Pınarhisar Belediyesi'ne ait kurumsal web sitesi. Pınarhisar Belediyesi'nden güncel haberler, projelerimiz, hizmetlerimiz ve e-belediye işlemleri

Pınarhisar Belediyesi

Camiikebir Mah. Erol Olgaçlı Cad.No:24
39300 Pınarhisar / Kırklareli

Belediye Yazılımı: Rota Bilişim © Tüm Hakları Saklıdır.