Kaldırım Çalışmamız Devam Ediyor

24 Mayıs 2019 12:37 Pınarhisar Belediyesi 853

Kaldırım Düzenleme ve Yol Genişletme Çalışmamız Devam etmektedir.

      İlçemiz ana caddenin daraltılması ilçemizde gerek trafik tıkanmalarına ve trafik problemine gerekse vatandaşlarımıza zaman kaybı ve otopark sıkıntısınayol açmaktaydı.

     Vatandaşlarımızın mağduriyetini gidermek için belediye olarak kaldırım düzenleme ve yol genişletme çalışmalarına devam edilmektedir. Yol genişletme çalışmalarımız öncesinde aynı anda 3 adet aracın geçebildiği caddemiz çalışmalarımız sonrasında aynı anda 4 adet araca yer sağlanmıştır. Kaldırımlarda oluşturduğumuz park ceplerle vatandaşlarımıza araçlarını park edebilecekleri alanlar oluşturduk. Esnaflarımızın gerek mal indirme bindirme gerekse alışveriş için duran müşterilere park alanısağladık.

       Çalışmalarımız sonucunda ana cadde trafiği büyük ölçüde rahatlatılmıştır. Çevre yolumuz tamamlanana kadarki geçecek süreçte vatandaşlarımız ve ana caddedeki özellikle ağır vasıtalardan kaynaklı problem asgari düzeye indirilmiştir.

  • Etiketler
T.C. Pınarhisar Belediye Başkanlığı

Kırklareli ili Pınarhisar Belediyesi'ne ait kurumsal web sitesi. Pınarhisar Belediyesi'nden güncel haberler, projelerimiz, hizmetlerimiz ve e-belediye işlemleri

Pınarhisar Belediyesi

Camiikebir Mah. Erol Olgaçlı Cad.No:24
39300 Pınarhisar / Kırklareli

Belediye Yazılımı: Rota Bilişim © Tüm Hakları Saklıdır.