Kültür Gezileri
![Kültür Gezileri](/dosya/haber/730x411/gorselimg_225290037.jpeg)
Ramazan Ayı Etkinlikleri kapsamında her sene düzenlediğimiz Edirne Kültür gezilerimiz başlamıştır.
Ramazan Ayı Etkinlikleri kapsamında her sene düzenlediğimiz Edirne Kültür gezilerimiz Dere Mahalle halkımız ile başlamış olup; 31 Mayıs Perşembe günü saat 17:30' da Camikebir Mahallesi Halkımız için Park Camii yanından, 1 Haziran Cuma günü saat 17:30' da Orta Mahalle Halkımız için Havuzlar Meydanından, 3 Haziran Pazar günü saat 17:30' da Beylik Mahalle Halkımız için Yazlık Düğün Salonu'nun önünden araçlarımız hareket edecektir.