MİNİK HEMŞERİLERİMİZE "HOŞ GELDİN" DEMEYE DEVAM EDİYORUZ

16 Aralık 2020 14:53 Pınarhisar Belediyesi 587

Pınarhisar Belediye Başkanı İhsan Talay’ın Pınarhisar ilçesinde doğan bebekler için başlattığı "Hoş Geldin Bebek" projesi tüm güzellikleriyle devam ediyor.

Başkan Talay, Belediye Başkanı seçilir seçilmez başlattığı "Hoş Geldin Bebek Projesi" Kovid-19 sürecinde de hız kesmeden devam ediyor.
Belediye görevlileri Kovid-19 salgını sürecinde bebeklere ve ailelerine zarar vermemek için hediyelerini sosyal mesafeyi gözeterek teslim etmeye devam etti. 

Karşılaştıkları hediye paketleri ile oldukça mutlu olan aileler, bebekleriyle birlikte poz vererek Başkan’a teşekkür mesajlarını ilettiler. Başkan Talay bu proje için; “Başlattığımız bu proje ile çiftlerimizi tebrik edip, minik hemşerilerimize hediyelerini takdim ediyoruz. Minik hemşehrilerimiz eğitim çağlarına geldiğinde onlara daha modern bir Pınarhisar bırakmış olacağız.” ifadelerini kullandı.

  • Etiketler
T.C. Pınarhisar Belediye Başkanlığı

Kırklareli ili Pınarhisar Belediyesi'ne ait kurumsal web sitesi. Pınarhisar Belediyesi'nden güncel haberler, projelerimiz, hizmetlerimiz ve e-belediye işlemleri

Pınarhisar Belediyesi

Camiikebir Mah. Erol Olgaçlı Cad.No:24
39300 Pınarhisar / Kırklareli

Belediye Yazılımı: Rota Bilişim © Tüm Hakları Saklıdır.