NECMİYE TEYZE HASRET KALDIĞI MAHALLESİNE KAVUŞTU

20 Ocak 2021 16:14 Pınarhisar Belediyesi 829

Yıllar önce Dere Mahallesinden, Orta Mahallesi’ne gelin giden Necmiye Teyze, yaşadığı sağlık problemleri sebebiyle doğduğu mahalleyi ziyaret edemiyordu. Durumu öğrenen Pınarhisar Belediye Başkanı İhsan Talay, Necmiye Teyze’nin hasretini giderdi.

Pınarhisar’da ikamet eden Necmiye Teyze, evde sağlık hizmeti gören vatandaşlarımızdan birisiydi. Yıllardır Orta Mahallesinde yaşayan Necmiye Teyze, sosyal medya aracılığıyla Dere Mahallesinde ki gelişmeleri takip ediyor ve içinde ki hasret günden güne büyüyordu. Necmiye Teyzemizin sesini duyan Başkan Talay, derhal ekiplere talimat vererek Necmiye Teyze’nin hasretini bitirmek için yola koyuldu. Tüm sağlık önlemleri alındıktan sonra Necmiye Teyze hasret kaldığı Dere Mahallesi’ne kavuştu. Mahallesinin ne kadar geliştiğini gören Necmiye Teyze, Başkan Talay’a teşekkürlerini ve hayır duasını iletti.

  • Etiketler
T.C. Pınarhisar Belediye Başkanlığı

Kırklareli ili Pınarhisar Belediyesi'ne ait kurumsal web sitesi. Pınarhisar Belediyesi'nden güncel haberler, projelerimiz, hizmetlerimiz ve e-belediye işlemleri

Pınarhisar Belediyesi

Camiikebir Mah. Erol Olgaçlı Cad.No:24
39300 Pınarhisar / Kırklareli

Belediye Yazılımı: Rota Bilişim © Tüm Hakları Saklıdır.