PARKLAR ARTIK DAHA GÜVENLİ

13 Ocak 2021 19:43 Pınarhisar Belediyesi 1002

Pınarhisar Belediyesinin sosyal hizmet projesi olan ‘Parklarda Canlı Yayın Hizmeti’ Pınarhisarlılara güven vermeye devam ediyor.

KAMERALARI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Olası çocuk kaybolma vakalarının önüne geçmeyi ve çocuklara güvenilir bir ortam sunmayı amaçlayan bu hizmete, Pınarhisar Belediyesi’nin web sitesinden ulaşabilirsiniz.
Pınarhisar Belediye Başkanı İhsan Talay, bugüne kadar Pınarhisarlı vatandaşlar için pek çok sosyal sorumluluk projesine imza attı. ‘Parklarda Canlı Yayın Hizmeti’ de bu projelerden biri olarak geçtiğimiz günlerde Pınarhisarlı vatandaşların hizmetine sunuldu.

Parklarda canlı yayın hizmeti, Pınarhisar’da bulunan parkların hepsini 7/24 canlı olarak izlemeyi sağlayan sistemle Pınarhisar Belediyesi, olası çocuk kaybolma vakalarının önüne geçmeyi amaçlamaktadır. Sistem, toplam 23 adet kamera www.pinarhisar.bel.tr adresi üzerinden Pınarhisarlı vatandaşlara hizmet vermeye devam etmektedir.

  • Etiketler
T.C. Pınarhisar Belediye Başkanlığı

Kırklareli ili Pınarhisar Belediyesi'ne ait kurumsal web sitesi. Pınarhisar Belediyesi'nden güncel haberler, projelerimiz, hizmetlerimiz ve e-belediye işlemleri

Pınarhisar Belediyesi

Camiikebir Mah. Erol Olgaçlı Cad.No:24
39300 Pınarhisar / Kırklareli

Belediye Yazılımı: Rota Bilişim © Tüm Hakları Saklıdır.