Pınarhisar'a Dev Hizmet

25 Aralık 2019 20:56 Pınarhisar Belediyesi 1218

Belediye Başkanı Sn. İhsan Talay, yaptığı tassaruf ve izlediği politikalar ile araç parkurunu yeniledi. 

Bugün, Belediye binası önünde sergilenen yeni araçların tanıtımı yapıldı. Gerekli evraklar neticesinde birkaç güne kullanılmaya başlanacak olan araçlar için açıklama yapan Sn. Talay;

"İlçemize Hayırlı Olsun.

Yürütmüş olduğumuz tasarruf politikalarının meyvelerini toplamaya başladık. Önümüzdeki süreçte, İlçemizde devrim niteliğinde kazanımlar bizleri bekliyor olacak.

Uzun zamandan beri Belediyemizin araç eksikliğinden dolayı yaşadığı aksaklık ve sıkıntılar bugün itibariyle çözüme kavuştu.

İlçemize, nitelikli ve dinamik hizmet için farklı birimlere aldığımız araçlarla hizmet kalitemizi daha da arttırıp, vatandaşımızın talebine en hızlı şekilde cevap verebilme kapasitemizi arttırıyoruz.

Göreve geldiğimiz ilk günden beri, Belediyemizi kurumsallaştırma yolunda büyük adımlar attık. Bu adımlardan biri de Araç Parkuru'muzu güçlendirerek hizmet standartlarımızı Pınarhisar için yükseltmek olacaktır.

Kaliteli hizmetin temel anahtarı olan, vatandaşa hızlı ulaşım hızlı çözüm düsturuyla hizmet etmenin gururunu hep birlikte yaşıyoruz.

Her şey evimiz Pınarhisar için!
Her şey daha yaşanabilir bir Pınarhisar için!" ifadelerini kullandı. 

  • Etiketler
T.C. Pınarhisar Belediye Başkanlığı

Kırklareli ili Pınarhisar Belediyesi'ne ait kurumsal web sitesi. Pınarhisar Belediyesi'nden güncel haberler, projelerimiz, hizmetlerimiz ve e-belediye işlemleri

Pınarhisar Belediyesi

Camiikebir Mah. Erol Olgaçlı Cad.No:24
39300 Pınarhisar / Kırklareli

Belediye Yazılımı: Rota Bilişim © Tüm Hakları Saklıdır.