PINARHİSAR'DA ''DOĞAL GAZ'' HEYECANI

26 Kasım 2020 18:31 Pınarhisar Belediyesi 669

Pınarhisar Belediye Başkanı İhsan Talay, uzun zamandır beklenen ‘doğal gaz’ın vanasını açtı.

Pınarhisar’ın ısınma sorununa köklü bir çözüm getiren ‘Doğal Gaz Projesi’ için önemli adımı atan Pınarhisar Belediyesi, 16 Kasım itibariyle ilk gazı evlere verdi. İlk etapta belirli bir bölgede aktif olan doğal gaz için Pınarhisar Belediyesi, tüm ilçenin en kısa sürede bu hizmetten faydalanması için çalışmalarını sürdürüyor.

DOĞAL GAZ İLE İLK ÇAY


Pınarhisar’da doğal gazın ulaştığı ilk ev sahibi olan Sedat Sarıyer’in davetine icabet eden Pınarhisar Belediye Başkanı İhsan Talay, evde doğal gaz ile ilk demlenmiş çayı içerek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Ev sahibi Sarıyer, misafirlerine doğal gaz ile demlenen ilk çayı ikram ederken “Sayın Belediye Başkanımız İhsan Talay’a ilçemizi doğal gaz ile buluşturduğu için çok teşekkür ediyorum. ‘Doğal gaz’ın kolaylığı ve rahatlığı gerçekten başkaymış. Başkanımızın gelecekte yapacağı projeleri de yakından takip edeceğim.” diyerek, belediyemize vermiş olduğumuz hizmetten ötürü teşekkürlerini sundu.

T.C. Pınarhisar Belediye Başkanlığı

Kırklareli ili Pınarhisar Belediyesi'ne ait kurumsal web sitesi. Pınarhisar Belediyesi'nden güncel haberler, projelerimiz, hizmetlerimiz ve e-belediye işlemleri

Pınarhisar Belediyesi

Camiikebir Mah. Erol Olgaçlı Cad.No:24
39300 Pınarhisar / Kırklareli

Belediye Yazılımı: Rota Bilişim © Tüm Hakları Saklıdır.