PINARHİSAR’DA SPOR YATIRIMLARI DUR DURAK BİLMİYOR

24 Haziran 2021 13:29 Pınarhisar Belediyesi 651

Ankara ziyaretleri sırasında Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile bir araya gelen Pınarhisar Belediye Başkanı İhsan Talay, Bakan Kasapoğlu’na spor tesisi yatırımlarını sundu.

Pınarhisar’a yeni spor tesisleri kazandırmak ve mevcut tesisleri zenginleştirmek için uzun zamandır çalışan Başkan Talay, projelerini Bakan Kasapoğlu’nun da desteğini aldı. Sel felaketinde tahrip olan mevcut spor tesislerinin tadilatı ve yenilenmesi için Kırklareli İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nün hazırladığı 4 Milyon 500 Bin TL’lik proje çerçevesinde çit duvar, modern soyunma odaları, basketbol, koşu parkuru, tribün, peyzaj çalışmaları gibi çok sayıda modern donanıma sahip olan projesini sundu. Başkan Talay ayrıca Pınarhisar Belediyesi’nin 22 Bin 700 metrekarelik alanda 8 Milyon 500 Bin TL’lik yatırımla açık ve kapalı olmak üzere 2 adet halı saha, şehir içi farklı bölgelerde 3 adet spor ve yaşam alanları, tenis korku, basketbol ve voleybol sahaları, paintball, okçuluk gibi pek çok tesisi içerisinde barındıran çok projeyi de Bakan Kasapoğlu ile paylaşma fırsatı buldu.

Ziyaretinin ardından bilgi veren Başkan Talay, “İlçemize spor tesisleri ve vatandaşlarımızın nefes alacağı alanları zenginleştireceğiz” dedi. Pınarhisar Spor’a destek sözünü de alan Başkan Talay, Bakan Kasapoğlu’na ilgilerinden dolayı teşekkürlerini de sundu.

  • Etiketler
T.C. Pınarhisar Belediye Başkanlığı

Kırklareli ili Pınarhisar Belediyesi'ne ait kurumsal web sitesi. Pınarhisar Belediyesi'nden güncel haberler, projelerimiz, hizmetlerimiz ve e-belediye işlemleri

Pınarhisar Belediyesi

Camiikebir Mah. Erol Olgaçlı Cad.No:24
39300 Pınarhisar / Kırklareli

Belediye Yazılımı: Rota Bilişim © Tüm Hakları Saklıdır.