Sn. Talay; Pınarhisar'ımızın Bal'ını hak ettiği noktaya taşıyacağız.

06 Ocak 2020 15:18 Pınarhisar Belediyesi 1241

Belediye Başkanı Sn. İhsan Talay öncülüğünde;

Pınarhisar Belediyesi, Kırklareli İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ve Bal Üreticileri Birliği ortaklığında Apiterapi Konferansı gerçekleşecektir.

Sn. Talay yayınladığı mesajda;
"Kıymetli Hemşehrilerim, Pınarhisar'ımızın Bal'ını hak ettiği noktaya getirmek ve bu geniş pazarda tanıtmak için kolları sıvadık.

Ülke arıcılığının gelişmesine ışık tutarak ileri düzeyde arıcılık bilgilerini seminerlerde ve kitaplarında anlatan Prof. Dr. Muhsin Doğaroğlu Pınarhisar'a geliyor.

Yarın(7 Ocak Salı) saat 14.00'te Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek olan konferans ile arıcılık ve bal üretimi, sağlıklı üreticilik, modern arıcılık teknikleri, sağlıkta arı ürünlerinin kullanımı ile ilgili detaylı bilgilerden istifade edeceğiz.

İl Tarım Müdürlüğü ve Pınarhisar Bal Üreticileri Birliği ile ortak düzenlediğimiz Apiterapi Konferansına tüm vatandaşlarımız davetlidir." ifadelerini kullandı.

  • Etiketler
T.C. Pınarhisar Belediye Başkanlığı

Kırklareli ili Pınarhisar Belediyesi'ne ait kurumsal web sitesi. Pınarhisar Belediyesi'nden güncel haberler, projelerimiz, hizmetlerimiz ve e-belediye işlemleri

Pınarhisar Belediyesi

Camiikebir Mah. Erol Olgaçlı Cad.No:24
39300 Pınarhisar / Kırklareli

Belediye Yazılımı: Rota Bilişim © Tüm Hakları Saklıdır.