TEMİZLİK İMANDAN GELİR

17 Aralık 2020 13:54 Pınarhisar Belediyesi 632

Belediye ekiplerimiz her Cuma Namazı öncesi Pınarhisarlıların daha hijyenik bir ortamda ibadet edebilmeleri için temizlik çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Kovid-19 ibadetleri de etkiliyor, bu sorunu biraz olsun çözebilmek adına İhsan Talay, her perşembe sabahı, belediye ekiplerine camileri dezenfekte etmeleri için talimat verdi. 
Pınarhisar Merkezde bulunan altı adet camiiyi her perşembe günü dezenfekte eden belediye ekipleri, camiileri cuma namazına hazır hale getirmek için canla başla çalışıyor. Bu yararlı proje adına açıklamada bulunan Talay, şu sözleri söyledi; “Kovid-19 döneminde Pınarhisar’ın daha yaşanılabilir bir yer olması için çalışmalarımıza canla başla devam ediyoruz. İbadetinden geri kalmak istemeyen vatandaşlarımız için her perşembe camiilerimizi dezenfekte ediyoruz ve etmeye de devam edeceğiz. Her şey daha yaşanılır bir Pınarhisar için”

  • Etiketler
T.C. Pınarhisar Belediye Başkanlığı

Kırklareli ili Pınarhisar Belediyesi'ne ait kurumsal web sitesi. Pınarhisar Belediyesi'nden güncel haberler, projelerimiz, hizmetlerimiz ve e-belediye işlemleri

Pınarhisar Belediyesi

Camiikebir Mah. Erol Olgaçlı Cad.No:24
39300 Pınarhisar / Kırklareli

Belediye Yazılımı: Rota Bilişim © Tüm Hakları Saklıdır.