YENİ ÇEVRE DÜZENLEMESİ ÇOK YAKINDA

24 Aralık 2020 16:51 Pınarhisar Belediyesi 250

Pınarhisar Belediye Başkanı İhsan Talay, Pınarhisar’ın giriş ve çıkışlarını kapsayan "Yeni Çevre Düzenlemesi ve Peyzaj Çalışması" görüşmeleri için Ankara’da.

Başkan Talay, Pınarhisar’a giriş ve çıkışları sağlayan dört noktanın daha şık ve daha fazla göze hitap etmesini sağlayacak "Yeni Çevre Düzenlemesi ve Peyzaj Çalışması" için Ankara'da Mekansal Planlama Genel Müdürlüğü yetkilileriyle görüşmelerde bulundu. 
Talay, toplantı çıkışında şu açıklamaları yaptı; “Pınarhisarımızda bulunan 4 adet giriş ve çıkış noktasında çevre düzenlemesi yapmak amacıyla Mekansal Planlama Genel Müdür Yardımcısı Selçuk Aydemir ile görüştüm. Pınarhisarımıza bu projeyi kazandırmak için kendisinde olumlu görüşlerini ifade ettiler. Konuya olan yakınlığı ve nazik sohbeti için kendisine teşekkür ediyorum. Pınarhisarımızın hakettiği güzelliğe sahip olması için çalışmaya devam ediyoruz. Her şey hakettiği değere ulaşmış bir Pınarhisar için” ifadelerini kullandı.

  • Etiketler
T.C. Pınarhisar Belediye Başkanlığı

Kırklareli ili Pınarhisar Belediyesi'ne ait kurumsal web sitesi. Pınarhisar Belediyesi'nden güncel haberler, projelerimiz, hizmetlerimiz ve e-belediye işlemleri

Pınarhisar Belediyesi

Camiikebir Mah. Erol Olgaçlı Cad.No:24
39300 Pınarhisar / Kırklareli

Belediye Yazılımı: Rota Bilişim © Tüm Hakları Saklıdır.